Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Webinar: Jak automatycznie łatać podatności w systemach informatycznych i zarządzać cyberryzykiem.

Szkolenie Techniczne
Termin szkolenia:

25.04.2024 10:00 - 11:30

Miejsce wydarzenia

Sesja zdalna Webex

Posiadanie kontroli nad stanem podatności technicznych i konfiguracji środowiska teleinformatycznego, wpływających istotnie na zarządzanie ryzykiem cybernetycznym, to konieczność wynikająca zarówno ze zdrowego rozsądku, jak i z wymagań regulacyjnych.

Już wkrótce znowelizowana ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wprowadzi szereg wymagań organizacyjnych i technicznych w tym zakresie, które w szczególności będę wymagane od Operatorów Usług Kluczowych.

Zapraszamy na kolejny webinar, podczas którego powiemy więcej o podatnościach technicznych w systemach informatycznych oraz jak sobie z nimi radzić.

Podczas webinarium zaprezentujemy podstawowe praktyki, jakimi należy się kierować, aby poradzić sobie z wyzwaniem jakim jest zarządzanie podatnościami oprogramowania oraz serwisów internetowych, zgodnie z wymaganiami znanych regulacji.

Nasi konsultanci, wykorzystując platformę Qualys, zaprezentują poszczególne kroki procesu, poparte prezentacją przykładowych danych.

Dowiemy się w jaki sposób zautomatyzować proces zarządzania podatnościami, łącznie z aplikacją poprawek bezpieczeństwa.

Zaprezentowany przez nas proces można zaimplementować i utrzymywać samodzielnie lub też z pomocą naszych konsultantów w formie usługi SOC.

Dowiedz się więcej o architekturze Qualys (materiał w języku polskim): https://imns.pl/qualys_info/qualys-vmdr/

  • Zalecenia znanych regulacji: ISO 27001, KRI, KSC.
  • Proces zarządzania podatnościami krok po kroku.
  • Monitorowanie ryzyka, zamiast klasycznego skanowania.
  • Prezentacja przykładowych raportów interaktywnych.