Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile: Ataki na urządzenia mobilne i sposoby ich odpierania

Szkolenie techniczne - webinarium
Termin szkolenia:

03.07.2018 10:00 - 11:00

 

Smartfony, tablety, laptopy… zarządzanie urządzeniami mobilnymi jest czasochłonne i zbyt drogie? Brak odpowiedniej dbałości sprowadza ryzyko wycieku wrażliwych danych firmowych.
Co w takiej sytuacji można zrobić?
 

Podczas cyklu webinariów „Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile” ekspert Sophos w zakresie rozwiązań mobilnych, Joanna Wziątek, podzieli się swoją wiedzą dotyczącą zagrożeń dla korporacyjnych danych podczas używania urządzeń mobilnych, przedstawi najlepsze praktyki dotyczące konfigurowania systemów iOS i Android, a także zaprezentuje funkcjonalność rozwiązania Sophos Mobile 8.5.

 

Dzięki rozwiązaniom Sophos Państwa pracownicy mogą być produktywni przez cały czas, dane pozostaną bezpieczne, a informacje osobiste – poufne. Dlatego warto  wziąć udział w cyklu webinariów „Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile”

 

W czasie webinarium ekspert Sophos przedstawi sposoby prowadzenia ataków na urządzenia mobilne oraz rodzaje działań, które firmy powinny podjąć, aby takim atakom przeciwdziałać:

  • Rodzaje ataków na mobilne systemy operacyjne, zainstalowane aplikacje oraz infrastrukturę sieciową, do której są podłączone
  • Sposoby zabezpieczeń z wykorzystaniem systemu EMM
  • Potencjalne luki i czynniki ryzyka w firmowych środowiskach

Rejestracja na webinarium po naciśnięciu przycisku Zarejestruj się lub opcjonalnie zapraszamy do rejestracji na stronie Sophos: Link >

 

Uwaga: Jeśli nie możecie Państwo uczestniczyć w webinarium z powodu napiętego harmonogramu, prosimy o rejestrację. Zaraz po spotkaniu wyślemy link do nagrania.

Uwaga: Zainteresowanych ochroną urządzeń mobilnych zachęcamy gorąco do wzięcia udziału również w drugim webinarium Sophos z cyklu „Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile” – opis i rejestracja znajduje się pod linkiem Link >