Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile: Co nowego w Sophos Mobile 8.5?

Szkolenie techniczne - webinarium
Termin szkolenia:

17.07.2018 10:00 - 11:00

Smartfony, tablety, laptopy… zarządzanie urządzeniami mobilnymi jest czasochłonne i zbyt drogie? Brak odpowiedniej dbałości sprowadza ryzyko wycieku wrażliwych danych firmowych.
Co w takiej sytuacji można zrobić?
 

Podczas cyklu webinariów „Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile” ekspert Sophos w zakresie rozwiązań mobilnych, Joanna Wziątek, podzieli się swoją wiedzą dotyczącą zagrożeń dla korporacyjnych danych podczas używania urządzeń mobilnych, przedstawi najlepsze praktyki dotyczące konfigurowania systemów iOS i Android, a także zaprezentuje funkcjonalność rozwiązania Sophos Mobile 8.5.

 

Dzięki rozwiązaniom Sophos, Państwa pracownicy mogą być zawsze produktywni, dane pozostaną bezpieczne, a informacje osobiste – poufne. Dlatego warto wziąć udział w cyklu webinariów „Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile”.

 

W czasie webinarium ekspert Sophos poda zestaw szczegółowych informacji o najnowszej wersji oprogramowania Sophos Mobile 8.5 oraz przedstawi nowe funkcje, które pozwalają na skuteczniejsze zarządzanie systemami mobilnymi w krótszym czasie:
• Rozszerzone zarządzanie środowiskiem macOS
• Nowe rodzaje kreatorów upraszczających proces zarządzania
• Nowe funkcje, zapewniające m.in. masowe wdrażanie urządzeń z systemami macOS i Android

 

Rejestracja na webinarium po naciśnięciu przycisku Zarejestruj się lub opcjonalnie zapraszamy do rejestracji na stronie Sophos: Link >

 

Uwaga: Jeśli nie możecie Państwo uczestniczyć w webinarium z powodu napiętego harmonogramu, prosimy o rejestrację. Zaraz po spotkaniu wyślemy link do nagrania.

Uwaga: Zainteresowanych ochroną urządzeń mobilnych zachęcamy gorąco do wzięcia udziału również w pierwszym webinarium Sophos z cyklu „Sztuczki i kruczki z Sophos Mobile” – opis i rejestracja znajduje się pod linkiem: Link >