Konsultant Rozwiązań Cyberbezpieczeństwa

IMNS

Numer referencyjny ogłoszenia: 01/01/WEB/2024

Zakres obowiązków

• prowadzenie prezentacji rozwiązań cyberbezpieczeństa,
• dobór rozwiązań do potrzeb klientów i współudział w ich konfiguracji,
• współpraca z konsultantami technicznymi w zakresie realizowanych projektów,
• przygotowywanie ofert i współpraca z kierownikiem projektu przy realizacji wdrożeń,
• kontakt telefoniczny i e-mailowy z aktualnymi i nowymi klientami w zakresie powierzonych zadań,
• promocja oferowanych przez firmę usług i rozwiązań zgodnie z opracowanymi scenariuszami,
• pomoc w opracowywaniu i aktualizowaniu materiałów technicznych,
• dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wykształcenie

Co najmniej średnie. Mile widziane wykształcenie techniczne z obszaru informatyki.

Oczekiwane umiejętności, doświadczenie i cechy kandydata:

Dodatkowe atuty:

Zalety stanowiska:

Prosimy w aplikacji podać numer referencyjny ogłoszenia. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.