Młodszy Inżynier Bezpieczeństwa IT

IMNS

Numer referencyjny ogłoszenia : 01/06/WEB/2019

Zakres obowiązków:
– pomoc klientom w zakresie technicznych funkcjonalności zabezpieczeń technicznych,
– prowadzenie prezentacji technicznych z zakresu funkcjonalności rozwiązań,
– opracowywanie opisów technicznych dostosowywanych do potrzeb klientów.

Rozwiązania i technologie w zakresie, których realizowane będą zadania po wcześniejszym przeszkoleniu:
– zabezpieczenia brzegu sieci zaporami najnowszej generacji (NGF, np. SonicWALL, Cisco),
– monitoring aktywności użytkowników oraz aktywnych urządzeń w sieci LAN (np. Axence nVision),
– zarządzanie podatnościami technologicznymi systemów i aplikacji WEB (np. Qualys, Rapid7 lub Nessus),
– zaawansowane systemy backupu (np. Acronis).

Wykształcenie, oczekiwane umiejętności, doświadczenie i cechy kandydata:
– wyższe techniczne pierwszego stopnia lub uzyskanie tytułu inżyniera w 2019 roku,
– bardzo dobra znajomość zabezpieczeń systemów IT w zakresie zagrożeń teleinformatycznych,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
– prawo jazdy kategorii B.

Oferta firmy:
– umowa o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie stałe i udział w systemie premiowym zależnym od realizowanych projektów,
– możliwość korzystania ze specjalistycznych szkoleń, indywidualna ścieżka rozwoju,
– kontakt z ekspertami technicznymi i możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie wdrażania najbardziej innowacyjnych zabezpieczeń i rozwiązań teleinformatycznych,
– praca w młodym zespole, niekorporacyjna atmosfera,
– pozapłacowy pakiet pracowniczy (karta sport, ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do szkoleń) .

Dodatkowe informacje
W procesie rekrutacji kandydaci są proszeni o przygotowanie i przedstawienie krótkiej prezentacji (do 20 minut) na zadany temat techniczny. W tym celu podczas pierwszego spotkania z kandydatem uzgadniana jest tematyka prezentacji i dostarczane materiały techniczne.

Przed przystąpieniem do pracy IMNS zapewni przeszkolenie kandydatów w zakresie wybranych technologii.